Tryumf Ośrodka Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz

301358316 744571090323004 6036225809331105754 nW dniach 23-25 sierpnia reprezentacja Ośrodka Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz wzięła udział w „IX Ogólnopolskim Turnieju Ośrodków Kibice Razem”, który tym razem odbył się w Gniewinie. Zmagania zakończyły się tryumfem ekipy z miasta założonego przez Wacława II!

Reprezentacje poszczególnych Ośrodków zostały ulokowane w Hotelu Mistral Sport, który podczas Mistrzostw Europy 2012, służył reprezentacji Hiszpanii. W pierwszym dniu po kolacji i odprawie dla opiekunów do dyspozycji uczestników były wszystkie udogodnienia w obiekcie; m.in. basen, czy też sauna.

Następnego dnia, od samego rana, zaczęły się zmagania sportowe. Zostały one podzielone na dziewięć konkurencji (żonglerka piłką, skok w dal, bieg wahadłowy, itd.). Po nich reprezentacja z miasta nad Dunajcem zajmowała 1. miejsce. Potem była przerwa na obiad i wizytę nad morzem. W drugiej części turnieju, czyli zmaganiach piłkarskich „Biało-czarni”, a raczej „Biało-czarne” zremisowały z Arką Gdynia (1:1) i przegrały z Miedzią Legnica (0:2). Takie wyniki sprawiły, że o końcowym miejscu miał zadecydować pojedynek z Koroną Kielce. Ten zakończył się pewną wygraną Nowosądeczanek (4:0), dzięki czemu puchar oraz złote medale powędrowały na południe Polski. Podium uzupełniły ekipy z Gdyni oraz Legnicy.