2L: Kurierzy odwiedzą kibiców Hutnika!

Prezes Artur Trebacz fot Marcin KadziolkaKorki od szampanów po awansie Hutnika do II ligi dawno zostały posprzątane, zawodnicy swoje urlopy mają za sobą, a do rozpoczęcia rozgrywek pozostało zaledwie nieco ponad 2 tygodnie. W klubie trwa intensywna praca, aby godnie przygotować się do powrotu na poziom centralny rozgrywek. Kibice w tym czasie nerwowo śledzą media w poszukiwaniu informacji na temat remontu stadionu czy wzmocnień drużyny. Jednak do drzwi niektórych z nich we wtorek 11 sierpnia zapukają kurierzy i dostarczą wyjątkowe przesyłki.

Czytaj więcej: 2L: Kurierzy odwiedzą kibiców Hutnika!

3L: "Dwie szybko stracone bramki ustawiły mecz"

Na stadionie w Zabierzowie Jutrzenka Giebułtów mierzyła się z Wisłą Puławy. Mecz zakończył się wynikiem, 3:1 dla gości, a na listę strzelców wpisali się Krzysztof Michalec oraz trzykrotnie Łukasz Kacprzycki. Poniżej mamy zapis konferencji prasowej, która odbyła się tuż po ostatnim gwizdku sędziego. Zobaczcie co powiedzieli Paweł Zegarek i Mariusz Pawlak.

Czytaj więcej: 3L: "Dwie szybko stracone bramki ustawiły mecz"

TPP: Karpaty Krosno zdobyły Sanok

IS DSC 1149Mecz pomiędzy Stalą, a Karpatami z powodu burzy jaka nawiedziła miasto rozpoczął się z półtoragodzinnym opóźnieniem. Jeszcze na 30 minut przed planowanym początkiem zawodów, nie wiadomo było czy spotkanie uda się rozegrać. Aura pokrzyżowała plany organizatorom, jednak ci stanęli jednak na wysokości zadania i przy pomocy łopat, które zwykle służą do odgarniania śniegu, zdołali zlikwidować zalegające na murawie trzy wielkie kałuże. 

Czytaj więcej: TPP: Karpaty Krosno zdobyły Sanok

SRB: Z wizytą na serbskiej ziemi

3d 20200613 164733W serbskiej Prva Lidze, FK Kabel Novi Sad podejmował na własnym boisku FK Smederewo 1924. Goście zajmujący ostatnie miejsce w tabeli, objęli prowadzenie w 34. minucie spotkania po bramce zdobytej przez Miloša Bajicia. Kabel do końca spotkania walczył o odrobienie strat, ale obrona gości była tego dnia nie do przejścia. Tym samym niespodziewanie trzy punkty pojechały do Smederewa.

Czytaj więcej: SRB: Z wizytą na serbskiej ziemi 

LO: Łukasz Kubik zasila sztab trenerski Wieczystej Kraków

kubik wieczysta3Łukasz Kubik po latach spędzonych jako zawodnik oraz trener od grup młodzieżowych (trenował Aleksadra Buksę) i seniorów odchodzi z Bronowianki Kraków, by zasilić sztab szkoleniowy KS Wieczystej Kraków. W nowym klubie odpowiedzialny będzie za drużynę rezerw, a także wspomagał będzie sztab pierwszej drużyny. Warto dodać, iż nowy pracownik magnata krakowskiej ligi okręgowej ma za sobą bogatą karierę zawodniczą, którą zaczynał w Cracovii, a kontynuował m. in. w Jagiellonii, Lechii, Odrze Opole oraz w takich zagranicznych drużynach jak - KRC Harelbeke, KV Mechelen, Royal Excelsior Mouscron, Argeș Piteszti, APÓ Levadiakós, czy też ÓF Ierápetras.

Czytaj więcej: LO: Łukasz Kubik zasila sztab trenerski Wieczystej Kraków

3L: Nowa Huta dzielnicą lidera!

Huta Dzielnica LideraKtóra z drużyn uzyska awans z piłkarskiej IV grupy III ligi? - tym pytaniem kibice piłkarscy w Krakowie i Lublinie żyją od połowy marca. Przez okres prawie dwóch miesięcy sprawę komentowali przedstawiciele zainteresowanych drużyn, działacze lokalnych związków piłkarskich, piłkarskiej centrali oraz liczni dziennikarze sportowy.

Czytaj więcej: 3L: Nowa Huta dzielnicą lidera!

E: Cracovia wznowiła treningi po przerwie spowodowanej pandemią

img 1363W związku ze zgodą, udzieloną przez Zespół Medyczny Polskiego Związku Piłki Nożnej, zawodnicy I zespołu Cracovii wraz z dniem 7 maja 2020 r. wznowili treningi po przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa. Zajęcia odbywały się w grupach. Poniżej kilka zdjęć z zajęć.

Czytaj więcej: E: Cracovia wznowiła treningi po przerwie spowodowanej pandemią

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies