eLM: Skromna zaliczka Rakowa Częstochowa

3d kas2620723041W drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów częstochowski Raków mierzy się z azerskim Qarabağem Ağdam. Pierwszy mecz zakończył się wygraną "Medalików". Jednak podopieczni trenera Dawida Szwargi mogą czuć pewien niedosyt, ponieważ prowadzili już 2:0, a ostatecznie pokonali rywali tylko, 3:2. Decydującego gola w doliczonym czasie gry drugiej połowy zdobył debiutujący w czerwono-niebieskich barwach - Sonny Kittel.

Czytaj więcej: eLM: Skromna zaliczka Rakowa Częstochowa

eLM: Slovan Bratysława gra dalej

3d 20230719 212344Nie było niespodzianki w starciu pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów, w którym to zmierzyły się luksemburski FC Swift Hesper oraz słowacki Slovan Bratysława. Mimo trudności (remisu) w pierwszym spotkaniu aktualny mistrz naszego południowego sąsiada w rewanżu zaaplikował rywalom dwa gole i pewnie awansował do kolejnego etapu. W nim zmierzy się z bośniackim Zrinjskim Mostar.

Czytaj więcej: eLM: Slovan Bratysława gra dalej

eLM: Minimalna zaliczka Rakowa Częstochowa

3d kas180523033Piłkarze Rakowa Częstochowa, aby dostać się do Ligi Mistrzów muszą przejść cztery rundy eliminacyjne. Pierwszą przeszkodą na drodze "Medalików" jest estońska Flora Tallin. Podopieczni trenera Dawida Szwargi podejmowali ją w miniony wtorek i przed wyjazdem na Lilleküla Stadium wypracowali sobie najmniejszą z możliwych zaliczek, bowiem wygrali, 1:0. Autorem jedynego gola został Władysław Koczerhin.

Czytaj więcej: eLM: Minimalna zaliczka Rakowa...

D: Ciemne chmury nad głową Hansi'ego Flicka

3d 20230620 212916Nie mają ostatnio dobrej passy gospodarze przyszłorocznych Mistrzostw Europy, czyli Niemcy. Po porażce z Polakami, podopieczni trenera Hansi'ego Flicka ponownie musieli uznać wyższość rywali. Tym razem byli to Kolumbijczycy, którzy pokonali naszych zachodnich sąsiadów, 2:0. Kolejna wpadka sprawiła, że nad głową niemieckiego szkoleniowca zaczęły się zbierać bardzo ciemne chmury.

Czytaj więcej: D: Ciemne chmury nad głową Hansi'ego...

LN: Włosi pokonali Holendrów

3d 20230618 124144

Niesamowitych emocji dostarczył mecz o 3. miejsce w tegorocznej Lidze Narodów pomiędzy Holandią i Włochami. Po pierwszej połowie wydawało się, że zawodnicy z Półwyspu Apenińskiego mają wygraną w kieszeni. Jednak w drugiej części meczu "Oranje" wzięli się w garść, dzięki czemu zdobyli dwa gole. Mimo to i tak musieli uznać wyższość aktualnych Mistrzów Europy.

Czytaj więcej: LN: Włosi pokonali Holendrów

D: 1000. mecz reprezentacji Niemiec w historii!

3d 37W miniony poniedziałek reprezentacja Niemiec rozegrała swój 1000. mecz w historii. Rywalem naszych zachodnich sąsiadów byli reprezentanci Ukrainy. Komplet kibiców zebrany na Weserstadion zobaczył ciekawe widowisko zakończone remisem, 3:3. Warto dodać, iż do Bremy podopieczni trenera Hansi'ego Flicka zawitali po raz pierwszy od 11 lat.

Czytaj więcej: D: 1000. mecz reprezentacji Niemiec w...

LM: Remis na dobry początek

IS IMG 0951Po sześciu latach na stadion przy Łazienkowskiej 3 powrócił hymn Ligi Mistrzów, bowiem z powodu wojny Szachtar Donieck właśnie w Warszawie będzie rozgrywał swoje domowe mecze najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w Europie. Jego pierwszym rywalem był Celtic Glasgow, a spotkanie zakończyło się remisem, 1:1.

Czytaj więcej: LM: Remis na dobry początek

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies