MME: Zawodnik Akademii Sandecja z powołaniem na Mistrzstwa Europy U-17

kowalik u17Nie tak dawno podopieczni trenera Marcina Włodarskiego wywalczyli awans na Mistrzostwa Europy U-17, które rozegrane zostaną na Węgrzech. Przedwczoraj poznaliśmy nazwiska 21 piłkarzy powołanych na to wydarzenie. Wśród nich znalazł się rodowity nowosądeczanin - Piotr Kowalik, który obecnie reprezentuje barwy akademii pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz i wraz z kolegami walczy o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17.

Czytaj więcej: MME: Zawodnik Akademii Sandecja z...

VIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem

VIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem 2W mieszczącym się pod Bełchatowem Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna, odbył się VIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem. W  zawodach wzięło udział 18 drużyn w kategorii wiekowej U-10 z poszczególnych ośrodków w Polsce (Bełchatów, Białystok, Chorzów, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Legnica, Lublin, Mielec, Opole, Poznań, Stalowa Wola, Szczecin, Tychy, Warszawa, Wrocław i Zabrze). W tak znakomitym gronie nie zabrakło przedstawicieli Sandecji Nowy Sącz.

Czytaj więcej: VIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej...

Gwiazdka, która nie spadła z nieba

hajdukKażdy poważnie zakochany mężczyzna obiecuje swej wybrance gwiazdkę z nieba. Akademia Piłkarska Radziszowianka trenuje przyszłych kawalerów, a ci szkolą się w blasku złotej gwiazdki. Nie spadła ona jednak działaczom klubu z nieba i dlatego dbają o nią ze szczególną starannością

Czytaj więcej: Gwiazdka, która nie spadła z nieba

CLJ: Awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17 nie dla Akademii Sandecja

AKASANGKL glowneMłodzi piłkarze Akademii Sandecja bez problemu wygrali Małopolską Ligę Juniorów Młodszych. Nagrodą za to był udział w barażach o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17. Tam rywalami podopiecznych trenera Roberta Święsa byli piłkarze Górnika Łęczna. Pierwsze spotkanie, rozegrane w województwie lubelskim, zakończyło się porażką "Biało-czarnych", 2:4. Jednak do rewanżu, przy Kilinskiego 47 przystępowali z nadzieją na odrobienie strat. Niestety łęcznianie nie pozostawili im złudzeń i w Nowym Sączu wygrali, 2:1, czym przypieczętowali swój sukces.

Czytaj więcej: CLJ: Awans do Centralnej Ligi Juniorów...

CLJ: Bolesna porażka Akademii Sandecja

SANWIS glownePo pierwszej połowie spotkania Centralnej Ligi Juniorów U-15 wydawało się, że koncertowo grająca Akademia Sandecja bez problemów pokona Wisłę Kraków. Jednak "Biało-czarni" byli bardzo nieskuteczni, co w drugiej części pojedynku bezwzględnie wykorzystali zawodnicy ze stolicy Małopolski. Wówczas to oni rozegrali fenomenalne zawody i ostatecznie tryumfowali, 3:1.

Czytaj więcej: CLJ: Bolesna porażka Akademii Sandecja

MLJM: Emocjonujące Derby Nowego Sącza dla Dunajca!

SANDUN glowneW 6. kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych doszło do Derbów Nowego Sącza, pomiędzy Akademią Sandecja i Dunajcem Nowy Sącz. Kibice zebrani na obiekcie przy ul. Lwowskiej 232 byli świadkami znakomitego widowiska, które obfitowało w zwroty akcji, gole oraz kartki. Ostatecznie tryumfowali młodzieńcy przywdziewający biało-zielone barwy, dzięki czemu wskoczyli na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. 

Czytaj więcej: MLJM: Emocjonujące Derby Nowego Sącza...

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies