Wielkie serca zawodników z Akademii Sandecja!

akademia hospicjumWczoraj adepci Akademii Sandecja z drużyny U-11 odwiedzili Sądeckie Hospicjum. Młodzi zawodnicy podczas obozu sportowego wymyślili akcję w której za masaż wykonany kolegom (z innych zespołów) zbierali po skromne 2 zł. Całą zebraną kwotę, czyli 705 zł(!) przekazali na rzecz Sądeckiego Hospicjum. Zawodnicy wspominają, że akcja rozpoczęła się 48 godzin przed końcem obozu. W pierwszym dniu odbywała się ona w jednym pokoju, a następnego już w dwóch na 10 stanowiskach!

Czytaj więcej: Wielkie serca zawodników z Akademii Sandecja!

Akademia Sandecja walczy o CLJ!

CLJCentralna Liga Juniorów to najwyższa klasa rozgrywkowa w jakiej mogą występować młodzieżowe zespoły polskich klubów piłkarskich. Podzielona jest ona na trzy kategorie wiekowe - U-18, U-17 oraz U-15. O awans do tych ostatnich walczą dwa roczniki z Akademii Sandecja.

Czytaj więcej: Akademia Sandecja walczy o CLJ!

Adepci Akademii Sandecja testowani w pierwszej drużynie

Testy Akademia SandecjaOficjalna strona pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz poinformowała, że kilku najzdolniejszych adeptów Akademii Sandecja dostanie szanse pokazania się podczas tygodniowych testów. Władze klubu oraz sztab szkoleniowy chcą w ten sposób nagrodzić zawodników za ich ciężką pracę oraz zmotywować do dalszego rozwoju swoich umiejętności.

Czytaj więcej: Adepci Akademii Sandecja testowani w pierwszej drużynie

Rezerwy Krakusa Nowa Huta najlepsze w swojej lidze

2018 juniorzy bronowiankiDruga drużyna juniorów młodszych Krakusa Nowa Huta bez problemów wygrała 1 ligę okręgu krakowskiego i uzyskała prawo gry Ekstralidze. Czy regulamin dopuści piłkarzy Łukasza Kubika do gry? Tego dopiero się dowiemy. Problem jest to, że w ekstralidze gra już pierwsza drużyna Krakusa. Wracając do sukcesu nadmienić trzeba że drużyna z Nowej Huty zdobyła 25 punktów wygrywając 8 razy, raz remisując i tylka raz przegrywając deklasując tym resztę stawki. 

Czytaj więcej: Rezerwy Krakusa Nowa Huta najlepsze w swojej lidze

Rusza Małopolska Liga Talentów

ml talentowJuż 8 kwietnia rusza Małopolska Liga Talentów w której ma wystartować 31 klubów z wszystkich części małopolski. Zawody będą rozgrywane w rocznikach 2007, 2008, 2009, 2010 i wystąpi w nich łącznie 56 drużyn. Każdy zespół rozegra w jednym dniu 11 meczów, łącznie ponad 130 minut. W rocznikach 2007, 2008 rozgrywki będą systemem 6+1, w rocznikach 2009, 2010 systemem 4+1.

Czytaj więcej: Rusza Małopolska Liga Talentów

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies