MEDIA BEZ WYBORU. List otwarty do władz Rzeczypospolitej Polskiej i liderów ugrupowań politycznych

media bez wyboruZwracamy się w sprawie zapowiadanego nowego, dodatkowego obciążenia mediów działających na polskim rynku, myląco nazywanego „składką”, wprowadzaną pod pretekstem Covid-19. Jest to po prostu haracz, uderzający w polskiego widza, słuchacza, czytelnika i internautę, a także polskie produkcje, kulturę, rozrywkę, sport oraz media.

Czytaj więcej: MEDIA BEZ WYBORU. List otwarty do...

Tradycji stało się zadość

 mg 0075 20Po raz 31. w Krakowie odbył się Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2020/21. Na starcie stanęło 450 zawodniczek i zawodników, w tym pięciu arcymistrzów. Turniej rozegrano w ścisłym reżimie sanitarnym, spełniono wszystkie surowe kryteria, aby miłośnicy królewskiej gry mogli rywalizować o zwycięstwo.

Czytaj więcej: Tradycji stało się zadość

VI edycja Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej

004Najlepsze sportowe zdjęcia nagrodzone - VI edycja Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej rozstrzygnięta! Po raz drugi w Chorzowie, a po raz szósty w historii przyznano nagrody za najlepsze sportowe zdjęcia minionego sezonu. 4 października w Śląskim Kompleksie Dobrego Smaku i Klimatu „Sztygarka” spotkali się zawodowi fotoreporterzy i pasjonaci fotografii sportowej. - Liczba zgłoszeń po raz kolejny przerosła nasze oczekiwania - mówi Łukasz Laskowski, właściciel Agencji Press Focus i organizator konkursu. - W tym roku jury miało do obejrzenia ponad 2800 zdjęć, których poziom był naprawdę bardzo wysoki - dodał.

Czytaj więcej: VI edycja Polskiego Konkursu...

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies