Siatkówka: Walka o 3 miejsce trwa ...

3d DSC 0227Po słabym wejściu w mecz przez drużynę AGH Kraków i przegraniu pierwszego seta, ostatecznie Krakowianie pokonali Krispol Września 3:1. Można powiedzieć, że w pierwszym secie zawodnicy AGH sprawdzali umiejętności przeciwników, co poskutkowało przegraną 18:25. Następne sety były całkowicie zdominowane przez krakowską drużynę, która blokowała każdą dobrze zapowiadając się akcję Krispolu tym samym  wygrywając trzy następne sety: 25:16, 25:19 i 25:19. To zwycięstwo daje AGH Kraków realną szanse na zdobycie 3 miejsca, lecz Krispol nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Wszystko rozstrzygnie się w niedziele o godz. 17:30 na hali sportowej AGH przy ul. Piastowskiej 26a.

3d DSC 0147Z ostatniej chwili:
W niedzielnym meczu wygrywa Krispol Września 1-3 (25:19, 18:25, 23:25, 23:25) i na ostateczne rozstrzygnięcie poczekamy do środy 18 kwietnia gdzie już w definitywnie ostatnim meczu spotkają obie ekipy. Mecz odbędzie się we Wrześni.