I Liga Siatkarzy: Mecz o sześć punktów wygrany przez Krakowian

3D 24463243W sobotnim meczu na hali przy ulicy Piastowskiej KS AGH Kraków podejmował TSV Sanok. Było to o tyle ważne spotkanie, że w meczu brały udział sąsiadujące ze sobą w tabeli drużyny. Akademicy zwyciężyli 3:2 (17:25, 25:21, 23:25, 25:23, 15:13) i wyprzedzili siatkarzy z Sanoka.

3D 24281948
Pierwszy set nie dawał jednak nadziei na zacięte, pełne emocji spotkanie. Goście spokojnie wygrali 25:17 i nie dając większych szans chociaż na podjęcie walki gospodarzom. Kompletnie inaczej było w drugiej partii, która została wygrana, prawie równie spokojnie, tym razem przez podopiecznych Andrzeja Kubackiego. Dopiero w trzecim secie rozpoczęła się prawdziwa zacięta walka. Trzeci set znów został wygrany przez sanoczan, ale tylko 25:23. Czwartą i piątą partię zwyciężyli z kolei krakowianie, którzy przypieczętowali swoją wygraną, pomimo goście wcale nie chcieli się poddać i walczyli dokońca.
Po tym spotkaniu KS AGH zajmuje w tabeli ósme miejsce, wyprzedzając dwoma punktami właśnie TSV Sanok. W następnej kolejce akademicy zmierzą się u siebie z Aqua Zdrój Wałbrzych, a TSV Sanok podejmie na wyjeździe Krispol Września.