UWAGA! tego jeszcze nie było BEZPŁATNE TRENINGI Z SIATKÓWKI.

Logo fundacja maleZ przyjemnością  informujemy, że  od  listopada 2016 do czerwca  2017 Fundacja Bronowicka Siatkówka parter KS AGH Kraków rusza z BEZPŁATNYMI treningami siatkówki.
Zajęcia realizowane będą we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.
Fundacja dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że możemy realizować  projekt pt. "Siatkówka w Krakowie - ogólnorozwojowe zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży z elementami siatkówki" .
Szczególne podziękowania i laury dla Trenera Marka Kępy za wielkie zaangażowanie podczas zbierania głosów, bez  jego determinacji, "walki" o każdy jeden głos, mobilizowania nas wszystkich,  nie byłoby najmniejszych szans aby  znaleść się wśród 46 zadań które będą  zrealizowane w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.
Wielkim wsparciem w promocji idei BO okazali się  też  Rodzice naszych podopiecznych  a wśród nich Pani Agata Sacha, Anna Pałka, Olga Kalka, Paweł Depa.
O całości nie moglibyśmy Państwa poinformować  gdyby nie masz Kierownik Pan Marcin.
Po etapie zbierania głosów i promocji zgłoszonego zadania w ramach BO woj. małopolskiego przyszedł czas oczekiwanie na wyniki - ilość zebranych głosów uplasował projekt na 3 miejscu, radość  z otrzymanych wyników była tak wielka, lecz przed Fundacją był konkurs  ofert - ale  i tu dali radę.
Fundacja dziękuje wszystkim, którzy pomagali, wspierali  oraz nam kibicowali, Fundacja dziękuje również  tym,  którzy mówili, że się nie uda lub nie ma sensu!!!!!
Pokazali po raz kolejny, że  sprawny zespół to największy kapitał:))))))))))))))))) oraz, że się da!!! trzeba tylko chcieć, być  wytrwałym, zdeterminowanym.
Już dziś zapraszamy wszystkich na treningi w ramach tego projektu- zadanie to  jest finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego (harmonogram zajęć wkrótce, szczegóły informacji pod nr tel 502-07-31-27, email; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
​​​​​DZIĘKUJEMY
facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies