3L: Podhale przerywa passę KSZO [Foto, Wideo]

3d DSCN2421Porażka 2-1 KSZO z Podhalem Nowy Targ byla pierwszą tej wiosny. Początek meczu nie wskazywał na przerwanie tej pięknej passy. Gdy po rzucie karnym wykonanym przez Mąkę goście objęli prowadzenie wszystko wskazywało, że będzie ona trwać nadal. Jedynastka została podyktowana za faul na Jamrozie, który to po błędzie obrony wyszedł sam na sam z bramkarzem Podhala i zostal nie przepisowo zatrzymany przez niego, za co goalkeaper dostał żółtą kartkę. Siedem minut później gospodarze doprowadzają do wyrównania po golu Mrówki głową. Ostrowiecki zespół miał sporo innych okazji do zdobycia bramek ale skteczność zawodziła. Nie zawiodła skuteczność Plaskowskiego, który to zdobywając gola w 78 minucie dał trzy punkty Podhalu.