KKB: Pogrom w wykonaniu Chruślic Nowy Sącz!

GALCHR glowneW imponującym stylu rundę jesienną obecnego sezonu zakończyli piłkarze Chruślic, bowiem w Derbach Nowego Sącza pokonali oni Galicję, 4:0. Dzięki tej wygranej "Czerwono-czarni" zrównali się punktami ze swoimi rywalami, a także nie spędzą zimy na ostatnim miejscu w tabeli nowosądeckiej KEEZA Klasy B.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Mimo to nie można powiedzieć, że była nudna, bo obie ekipy stworzyły sobie kilka znakomitych okazji do zdobycia gola. W przypadku gospodarzy na drodze do szczęścia stanął słupek oraz słaba skuteczność, bo z najbliższej odległości nie potrafili pokonać golkipera Chruślic. Natomiast gości dwukrotnie fantastycznymi interwencjami zastopował Mariusz Mordarski, a kilkakrotnie zamiast strzelać próbowali wejść z piłką do bramki, czym ułatwiali obrońcom powstrzymanie ich.

GALCHR 1

Po przerwie podopieczni trenera Roberta Buźniaka nie pozostawili gospodarzom żadnych złudzeń, ponieważ wbili im cztery gole. Autorem premierowego został Damian Mółka, dwa kolejne były dziełem Łukasza Sobonkiewicza, a już w doliczonym czasie gry Galicję dobił Arkadiusz Buźniak. Tym samym goście odnieśli drugie zwycięstwo w obecnym sezonie i mogą żałować, że był to ostatni mecz w roku, bowiem po fatalnym początku sezonu ich forma - od paru kolejek - zdecydowanie się poprawiła.

GALCHR 2

Galicja Nowy Sącz - Chruślice Nowy Sącz 0:4 (0:0)

Bramki: Damian Mółka 52', Łukasz Sobonkiewicz 65', 85', Arkadiusz Buźniak 90+2'.

Żółte kartki: Grzegorz Słomka - Bartłomiej Jabłoński, Tomasz Sobonkiewicz.

Galicja: Mariusz Mordarski - Paweł Miksztal, Grzegorz Słomka, Adrian Krupa (75' Krzysztof Belski), Julian Dulęba (80' Wojciech Faraś), Adam Fryzowicz, Wojciech Pasiut, Marek Kocemba, Bartłomiej Mrzygłód (80' Jakub Janczyk), Patryk Łagosz (46' Daniel Ciureja), Miłosz Żuchowski.

Chruślice: Rafał Szadkowski - Daniel Griński, Bartłomiej Jabłoński (86' Łukasz Lackosz), Stanisław Stefański, Przemysław Tomasiak (70' Przemysław Mółka), Łukasz Sobonkiewicz, Paweł Uryga (60' Patryk Griński), Damian Mółka (65' Mateusz Baczyński), Mirosław Leśniak, Arkadiusz Buźniak, Tomasz Sobonkiewicz (75' Robert Buźniak).

Sędziował: Kacper Pasiut (Nowy Sącz).

Widzów: ok. 25.