3L: Szalony mecz w Tarnowskich Górach

3d dsc 0179To pełne emocji spotkanie rozpoczęło się od szybkiego wyjścia na prowadzenie gospodarzy po golu Adama Dzido w 12. minucie. Radość miejscowych nie trwała długo, gdyż 60 sekund później sędzia Dawid Matyszczak podyktował jedenastkę na korzyść piłkarzy z Bielska; danej szansy nie zmarnował Szymon Szymański. Po pierwszym kwadransie wynik brzmiał 1:1. W 19. minucie pięknym strzałem Konrad Pipia znów dał prowadzenie Gwarkowi. Ostatnie fragmenty pierwszej połowy piłkarze z Tarnowskich Gór spędzili na ciągłej obronie swojej bramki przed spragnionymi wyrównania zawodnikami przyjezdnych. Pierwszy duży cios nastąpił w 34. minucie gdy czerwoną kartką został ukarany strzelec pierwszego gola Adam Dzido.

Druga połowa nie różniła się zbytnio od pierwszej. Rekord dokonywał zmasowanych ataków na bramkę miejscowych, a ci z wielkim trudem odpierali ich napór. Drugi cios spadł na gospodarzy chwilę przed końcem regulaminowego czasu gry, kiedy to Konrad Pipia otrzymał drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną. Natomiast przyjezdni stanęli przed szansą wyrównania po drugim w tym meczu podyktowanym dla nich rzucie karnym. Bezbłędnym wykonawcą był Tomasz Nowak. Nim zdążyły opaść emocje w tym spotkaniu szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy. W 91. minucie arbiter podyktował trzecią w tym meczu "jedenastkę", po której na listę strzelców wpisał się Dawid Jarka. Jednak to nie wystarczyło do zdobycia trzech punktów, bowiem 180 sekund później gola na remis zdobył Dariusz Rucki.

Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała 3:3 (2:1)

Bramki: Adam Dzido 12', Konrad Pipia 20', Dawid Jarka 90+1' (k) - Szymon Szymański 14' (k), Tomasz Nowak 85' (k), Dariusz Rucki 90+4'.

Żółłte kartki: Andrzej Wiśniewski, Kacper Czajkowski x2, Patryk Joachim, Sebastian Siwek - Konrad Kareta, Dariusz Rucki, Szymon Szymański.

Czerwone kartki: Adam Dzido, Kacper Czajkowski (obaj Gwarek).

Gwarek: Andrzej Wiśniewski - Jakub Dyąg, Adam Dzido, Konrad Pipia (90' Patryk Joachim), Michał Rakowiecki (46' Maciej Borycka), Daniel Barbus, Sebastian Siwek (46' Oktawian Obuchowski), Robert Chwastek (74' Patryk Timochina), Sebastian Dworaczek (81' Tomasz Pośpiech), Dawid Jarka.

Rekord: Jakub Szumera - Mateusz Gaudyn, Mateusz Madzia, Konrad Kareta, Seweryn Caputa (81' Dariusz Rucki), Daniel Iwanek (63' Marek Sobik), Szymon Szymański, Bartosz Kowalczyk, Szymon Wróblewski (63' Nikolas Wróblewski), Tomasz Nowak, Szymon Byrtek.

Sędziował: Dawid Matyszczak (Kluczbork).

Widzów: bez udziału publiczności.