RAsenReisen

RasenReisen: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

3d img 7152Eigentlich war für heute erst um 13:05 Uhr ein Spiel geplant, zufälligerweise fiel mir das Spiel von Pogoń II ins Auge, welches nur 20 km entfernt stattfand. Also wurde flott eine Frühstückstasche gepackt um ein romantisches Frühstück zu zweit bei Sonnenschein auf der Haupttribüne einzunehmen. Pärchenurlaubdeluxe. Das Spiel, für die 6.Spielklasse sehr gut, musste jedoch beim Stand von 1:0 in der 70. Minute verlassen werden, um pünktlich bei Znicz zu sein.

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Milan Milanówek
Spielbeginn:
Sonntag, 15.09.2019 r., 11:00.
Liga: Klasa okręgowa, grupa: Warszawa II.
Stadion: Miejski Stadion Sportowy w Grodzisku Mazowieckim.
Eintritt: frei.
Endergebnis: 3:3
Zuschauerzahl: 150.
Gästefans: -
Support: -
Bier/Wurst: -

3d img 7166

Właściwie pierwszy, zaplanowany na dziś pojedynek rozpoczynał się dopiero o 13:05, ale przypadkowo moją uwagę przykuł mecz rezerw Pogoni Grodzisk Mazowiecki z Milanem Milanówek, który miał odbyć się zaledwie 20 km od naszego miejsca docelowego. Wobec tego szybko spakowaliśmy się i ruszyliśmy w drogę. Po dotarciu na stadion zjedliśmy romantyczne śniadanie w promieniach słońca. Sam pojedynek jak na ligę okręgową stał na bardzo dobrym poziomie, ale niestety, w 70. minucie, musieliśmy wyjść (było 1:0 - przyp. red.), aby być na czas w Pruszkowie.

3d img 7144

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Milan Milanówek
Początek meczu: niedziela, 15.09.2019 r., 11:00.
Liga: Klasa okręgowa, grupa: Warszawa II.
Stadion: Miejski Stadion Sportowy w Grodzisku Mazowieckim.
Wstęp: bezpłatny.
Wynik końcowy: 3:3
Liczba widzów: 150.
Kibice gości: -
Doping: -
Piwo/kiełbasa: -


RasenReisen – to cykl reportaży autorstwa niemieckich grundhoperów, którzy upodobali sobie wizyty na meczach po drugiej stronie Odry. Dzięki nim, możecie z naszej strony, dowiedzieć się jak polską piłkarską rzeczywistość widzą nasi zachodni sąsiedzi.

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies