XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

160518pal187 1561736388 6388Chcesz zobaczyć puchar za mistrzostwo świata z 1974 roku? Obejrzeć pamiątki po wspaniałej drużynie Huberta Jerzego Wagnera czy mieć szansę zobaczyć wszystkie medale zdobyte przez polskich siatkarzy? Nic prostszego, wystarczy wybrać się do Krakowa na XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera i odwiedzić jedyną taką na świecie wystawę „Volley Bajki”.​

Przypomnijmy, że XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku. Mecze rozgrywane będą w TAURON Arenie Kraków, a stolica Małopolski już po raz piąty będzie miastem-gospodarzem najlepszego towarzyskiego turnieju siatkarskiego świata. Obok "Biało-czerwonych" zagrają także Brazylijczycy, Serbowie i reprezentacja Finlandii. Tuż po zakończeniu Memoriału Polacy zagrają o przepustkę do igrzysk w Tokio z Francją, Słowenią i Tunezją, a turniej będzie rozgrywany w Gdańsku. Oznacza to, że Memoriał będzie ostatnim sprawdzianem podopiecznych trenera Vitala Heynena przed walką o igrzyska, która rusza już 9 sierpnia.

Jakie atrakcje będą czekały na kibiców w „Volley Bajce”? - Mamy mnóstwo eksponatów, często unikatowych, jak choćby puchar za mistrzostwo świata z 1974 roku - opowiada pasjonat polskiej siatkówki i właściciel kolekcji Grzegorz Szewczyk. - W trakcie Memoriału można będzie zobaczyć także m.in. stroje z igrzysk w Montrealu, wiele osobistych pamiątek graczy Złotej Drużyny Wagnera, a także wyjątkową kolekcję medali; mamy w swoich zbiorach wszystkie medale zdobyte przez polską siatkówkę - zachęca Szewczyk.

Przypomnijmy, że trwa sprzedaż wejściówek na najlepszy towarzyski turniej siatkarski świata. XVII Memoriał Wagnera zapowiada się pasjonująco, a obok "Biało-czerwonych" zagrają w nim Brazylijczycy, Serbowie i Finowie. Chcesz wziąć udział w wielkim siatkarskim święcie? Nic prostszego, bo ceny biletów zaczynają się już od 19 złotych!

 Eventim.pl to jedyny i oficjalny dystrybutor wejściówek na ten wyjątkowy turniej. Link do sprzedaży biletów --> http://bit.ly/memorial-wagnera-bilety.  Bilety są dostępne na poszczególne dni meczowe (dwa spotkania).

Program XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera:

1 sierpnia 2019 r.
Polska – Serbia, godz. 17:00
Brazylia – Finlandia, godz. 20:00

2 sierpnia 2019 r.
Polska – Brazylia, godz. 17:30
Finlandia – Serbia, godz. 20:30

3. sierpnia 2019 r.
Serbia – Brazylia, godz. 12:00
Polska – Finlandia, godz. 15:00

XVII Memoriał to będzie niezapomniane przeżycie! Cztery reprezentacje, którepojawią się na #Wagner2019 będą gwarancją najwyższego poziomu sportowego i wspaniałej rywalizacji. Bądźcie z nami na #Wagner2019!


Źródło: Biuro Prasowe Memoriału

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies