Wisła Warszawa - KS Bronowianka Kraków [FOTO]

DSC 9887W drugim dniu turnieju półfinałowego o awans do I ligi siatkarki Bronowianki przegrały z Wisłą Warszawa 1:3. Mecz był dobry – z jednej i drugiej strony. Mimo porażki zawodniczki trenera Marka Kępy zaprezentowały się bardzo dobrze na tle mocnego rywala, aspirującego składem nawet do Orlen Ligi. W wiślackich szeregach występuje wiele zawodniczek z olbrzymim doświadczeniem, w tym również z przeszłością w reprezentacji Polski.

Przy odrobinie szczęścia Bronowianka mogła dziś powalczyć o lepszy rezultat. W 4 secie mimo sporej straty do rywalek krakowiankom udało się zredukować straty, a nawet mieć w powietrzu dwie piłki na wygranie seta i doprowadzenie do tie-breaka. W niedzielę ekipa z Bronowic zagra z SMS II LO Opole, a stawką tego meczu będzie udział w turnieju finałowym – jutrzejszy zwycięzca weźmie zatem „wszystko”. Początek tego spotkania o godzinie 14:00, a transmisję będzie można obejrzeć na portalu YouTube.

11.04.2015, Wisła Warszawa – KS Bronowianka Kraków 3:1 (25:20, 25:27, 25:22, 27:25)

12.04.2015, SMS II LO Opole – KS Bronowianka Kraków, godz. 14:00, TRANSMISJA