Kibice Sandecji Nowy Sącz pomagają Sądeckiemu Pogotowiu Ratunkowemu

4e4956f97ce3e o fullW całej Polsce obowiązuje stan epidemii, który spowodowany jest pandemią koronawirusa (SARS-CoV-2). Okres ten jest szczególnie trudny dla personelu szpitali oraz osób zatrudnionych w pogotowiach ratunkowych. Zmagają się oni z ogromem pracy, brakiem środków ochrony osobistej, a co za tym idzie z niebezpieczeństwem zakażenia. Wobec tego Stowarzyszenie Kibiców Sandecji i Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz postanowili podać im pomocną dłoń.

Fani "Biało-czarnych" skontaktowali się z Dyrektorem Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego, Panią Bożeną Hudzik i ustalili, że na ten moment najpilniejszymi potrzebami są - kombinezony ochronne, maseczki chirurgiczne dwu i trzy warstwowe, gogle ochronne, maski z filtrami FFP2 lub FFP3, środki do dezynfekcji oraz rękawiczki jednorazowe w różnych rozmiarach. By zakupić te środki zorganizowali zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl. Z racji jubileuszu 110-lecia klubu z miasta nad Dunajcem kibice promują wpłacanie kwoty 19,10 zł (Sandecja Nowy Sącz powstała w roku 1910 - przyp. red.).  Można dokonać tego pod poniższym linkiem --> LINK

Jeśli ktoś posiada wyżej wymienione produkty to możliwe jest również ich przekazanie. Jednak, ze względów bezpieczeństwa, ono odbywa się tylko i wyłącznie na zasadzie wcześniejszego kontaktu z Panem Krzysztofem Saczką, pod numerem 694 629 121. Jednocześnie nowosądeczanie zapraszają do śledzenia profilu Wsparcie dla Sądeckiej Ochrony Zdrowia, gdzie na bieżąco można zapoznawać się z aktualnymi informacjami.

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies