F1L: Nowy bramkarz w Nowym Sączu

Krzysztof BaranSzóstym zawodnikiem, który w obecnym okienku transferowym wzmocnił zespół Sandecji Nowy Sącz jest Krzysztof Baran. Bramkarz reprezentujący ostatnio katowicką "GieKSę" do Nowego Sącza trafił na zasadzie wolnego transferu.

29-latek urodził się w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną. Konkretnie uczynił to w Lechii Tomaszów Mazowiecki, skąd przeniósł się do juniorów Łódzkiego Klubu Sportowego. Jego pierwszym klubem w seniorskiej karierze był KKS Koluszki, a potem występował jeszcze w Pogoni Łask Kolumna, UKS-ie SMS Łódź, Chojniczance Chojnice, Jagielloni Białystok, Ruchu Radzionków, Podbeskidziu Bielsko-Biała oraz Bruk-Becie Termalica Nieciecza.

Ostatni sezon spędził w GKS-ie Katowice. W tym czasie rozegrał 16 spotkań (14 w Fortuna 1 Lidzie i 2 w Totolotek Pucharze Polski - przyp. red.), w pięciu z nich zachował czyste konto. Ponadto trzykrotnie został przez sędziów ukarany żółtą kartką. Od końca czerwca pozostawał wolnym zawodnikiem, po tym jak władze katowickiego zespołu nie zdecydowały się przedłużyć z nim umowy.

Krzysztof Baran 1

Żródło: www.sandecja.pl

Fot. Michał Gorczowski

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies