3L: "Hutnicy" przy wigilijnym stole

Hutnicza spIS DSC6687ołeczność spotkała się we wczorajszy wieczór na Hutniczej Wigilii. W hali Suche Stawy zjawiło się kilkaset osób, z których większość stanowili młodzi piłkarze z klubowej Akademii Piłkarskiej wraz z rodzicami.

Wśród gości byli obecni: Sławomir Pietrzyk (Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa), Stanisław Moryc (Przewodniczący Dzielnicy XVIII Nowa Huta), wychowanek Hutnika Kraków Marek Koźmiński (Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej) i Ryszard Niemiec (Prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej).
Zgromadzonych powitał prezes Hutnika Artur Trębacz, który przypomniał tegoroczne sukcesy sportowe oraz to, że Hutnik w tym roku całkowicie pozbył się zadłużenia. Zwrócił także uwagę na fakt, że Hutnik i jego Akademia rosną w siłę.

Następnie głos zabrali szacowni goście. Szczególnie ważne zdanie padło z ust Pana Przewodniczącego Sławomira Pietrzyka, który zwrócił uwagę, że historyczna hala przy ul. Ptaszyckiego była i zawsze będzie halą Hutnika Kraków!

Na koniec ojciec Wincenty Zakrzewski z Opactwa Cystersów w Mogile poświęcił opłatki świąteczne i zgromadzeni przystąpili do składania sobie życzeń świąteczno-noworocznych.

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies