3L: Zaległości na Śląsku odrobione [FOTO, WIDEO]

3d dsc 9481W 3 majowe święto poniosło nas na zaległy mecz w 3 lidze opolsko-śląskiej BKS Stal Bielsko Biała – GKS Jastrzębia. W pierwotnym terminie mecz się nie odbył z powodu złego stanu murawy na stadionie w Bielsku. Dziś ten mecz odbył się bez przeszkód, a na murawie zwyciężyła drużyna gospodarzy  1-0. Wynik został ustalony w 32 minucie pierwszej połowy po sprytnym lobie Szczęsnego. W drugiej połowie gospodarze mogli podwyższyć wynik meczu ale nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji. Goście końcówkę meczu musieli grać w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce Szymury.