3L: Tomasz Ogar piłkarzem Hutnika Kraków

Tomasz Ogar

Hutnik Kraków dokonał trzeciego wzmocnienia w obecnym okienku transferowym. Tym razem zawodnikiem "Dumy Nowej Huty" został Tomasz Ogar (pierwszy z prawej), który w ostatnim sezonie reprezentował barwy krakowskiej Garbarni.

34-latek jest wychowankiem Arkadii Olszyny, skąd przeniósł się do Dunajca Zakliczyn. W swoim piłkarskim CV ma także zapisane występy dla Tarnovii Tarnów, Stali Rzeszów, Okocimskiego KS Brzesko, Unii Tarnów, czy też MFK Stará Ľubovňa (Słowacja). Przez ostatnie sześć sezonów zakładał koszulkę zespołu, którego stadion mieści się przy ulicy Rydlówka 23, w Krakowie. W tym czasie wystąpił w 172 meczach, zdobywając w nich 49 goli. Warto wspomnieć, że z drużyną "Brunatnych" wywalczył dwa awanse. Najpierw z III do II ligi, a potem z II do Fortuna 1 Ligi. Z tej ostatniej spadł po zaledwie rocznej przygodzie.

W nowym klubie, piłkarz urodzony w Brzesku, będzie miał okazje występować z Pawłem Pyciakiem i Arkadiuszem Garzełem, z którymi wcześniej grał dla "Chłopców z Ludwinowa". - Każdy z tych zawodników ma wyrobioną i uznaną markę w świecie piłkarskim. Są graczami o bardzo wysokich umiejętnościach, a przecież w Hutniku są także inni świetni gracze. Mam nadzieję, że razem stworzymy dobrze rozumiejący się kolektyw - powiedział sam zainteresowany dla dla oficjalnej strony internetowej "Hutników".

facebook_page_plugin

Wspieramy

Polityka cookies